Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/580.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Sylwester w poznańskim Multikinie 2017/2018

Sylwestrowy wieczór filmowy w Multikinie

Od pewnego czasu coraz większym zainteresowaniem cieszą się wieczory sylwestrowe organizowane w nieco mniej typowych miejscach, na przykład w kinach. Jeśli więc do tej pory nie udało ci się zarezerwować miejsca w jednym z lokali i nie interesuje cię Sylwester na Placu Wolności z powodu niskich temperatur, to na pewno może zainteresować cię sylwestrowy wieczór filmowy w Multikinie.

Sylwester w kinie staje się coraz bardziej popularny, o czym świadczyć może chociażby wzrastająca liczba kin, decydująca się na zorganizowanie takiego wieczoru. Taka forma spędzania Sylwestra jest niewątpliwie dość oryginalna, chociaż jeszcze może mało znana. Ale na pewno trzeba dodać, że Sylwester w kinie jest dość tanią imprezą, na którą każdy z nas może sobie pozwolić.

Jeśli jesteś miłośnikiem filmów, Sylwester w poznańskim Multikinie na pewno wyda ci się interesującą opcją. Właśnie w ten wieczór można obejrzeć najciekawsze filmy, a maraton filmowy jest oczywiście połączony z taneczną, sylwestrową zabawą. Nie brakuje również hucznego powitania Nowego Roku, kiedy każdy uczestnik jest częstowany lampką szampana. W tak miłej atmosferze można sobie składać wzajemnie życzenia.

Decydując się na spędzenie Sylwestra w kinie na pewno nie będziemy żałować. Pierwsze informacje na temat wieczorów sylwestrowych organizowanych w kinie najczęściej pojawiają się już w listopadzie, więc wtedy można też rezerwować pierwsze miejsca. Kina oczywiście prześcigają się w tworzeniu różnych maratonów filmowych, przystosowanych do oczekiwań gości. Możemy więc zdecydować się na wieczór sylwestrowy z filmami romantycznymi, ale możemy też wybrać się na pokaz filmów akcji lub sensacji.

Zazwyczaj sylwestrowy wieczór filmowy w Multikinie rozpoczyna się około godziny dwudziestej pierwszej, a pokazy trwają przez około cztery, pięć godzin. Często z tej okazji wyświetlane są filmy premierowe, ale oczywiście nie zawsze. Wszystko zależy w głównej mierze od rodzaju kina.

Zdecydowana większość kin łączy maratony filmowe z sylwestrowymi zabawami. W ten sposób uczestnicy sylwestra w kinie mają okazję nie tylko pooglądać najciekawsze filmy, ale również potańczyć. Na gości czekają też drinki oraz ciepłe posiłki.