Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/580.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Sylwester na poznańskim Placu Wolności 2017/2018

Sylwester na Placu Wolności

Jedną z huczniej organizowanych imprez na terenie Poznania jest z całą pewnością Sylwester na Placu Wolności. To właśnie tam każdego roku na witanie Nowego Roku decyduje się spora liczba mieszkańców. To impreza masowa organizowana z wielkim rozmachem, nic więc dziwnego, że jest tak dużą konkurencją dla innego wydarzenia, jakim jest koncert gwiazd na rynku w Poznaniu.

Sylwester na poznańskim Placu Wolności jest niezwykle starannie przemyślaną imprezą. W tym miejscu bawić się może nawet trzydzieści tysięcy osób, a więc naprawdę sporo. Co jest jednak ważne, porządku na Placu Wolności każdego roku pilnują policjanci, którzy poza ochronne barierki nie wpuszczają osób posiadających przy sobie alkohol.

Miejski Sylwester w Poznaniu z całą pewnością może rywalizować z wieloma innymi imprezami sylwestrowymi organizowanymi na terenie pozostałych miast w Polsce. Na zorganizowanie całego przedsięwzięcia miasto przeznacza spore sumy pieniędzy, dzięki czemu nikt nie może narzekać na brak profesjonalnego oświetlenia czy nagłośnienia. Wszystko wydaje się być dopracowane w najdrobniejszym nawet szczególe, czyniąc tym samym poznański Sylwester na Placu Wolności niezwykle spektakularnym wydarzeniem, na które można czekać właściwie przez cały rok.

Wieczór sylwestrowy na Placu Wolności to oczywiście nie tylko koncerty najbardziej znanych gwiazd. To również ciekawie przygotowany program artystyczny, w którym każdy z całą pewnością znajdzie coś dla siebie. Frekwencja zwykle jest bardzo duża, nawet pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Wybierając się na Sylwestra w Poznaniu, warto przesiąść się w komunikację miejską. Podróżowanie samochodem po Poznaniu w ostatni wieczór grudnia nie należy bowiem do łatwych i przyjemnych. Władze miasta za to każdego roku uruchamiają wiele dodatkowych połączeń, kursujących przez całą noc, tak, by każdy mógł wziąć udział we wspólnej sylwestrowej zabawie na Placu Wolności.

Sylwester na świeżym powietrzu to z całą pewnością doskonała alternatywa przede wszystkim dla tych osób, które nie zdążyły zarezerwować miejsca w lokalu. Pod gwiazdami można bawić się równie wyśmienicie i przekonał się o tym na pewno każdy, kto chociaż raz w życiu wziął udział w Sylwestrze na poznańskim Placu Wolności.